Podobnie…

… jak moja blogowa nowa znajoma: https://spzk.wordpress.com/2018/07/04/obcasy/ szpilki noszę rzadko. Głównie ze względu na czas jaki spędzam w aucie i na prędkość pieszą jaką można rozwinąć w i bez szpilek. A ja raptus jestem, lubie szybko ;P.

Poprzednie po 12 latach użytkownia, ukochane, wymarzone, super ekstra wymarzone zostawiłam w Bogocie. Taki był plan, żeby nie dało ich się odzyskać.

W ubiegły piątek obchodzilismy 70-te urodziny mojego taty i to wystarczyło za pretekst, nabyłam nowe… niestety tylko na lato jednak wymarzone, ukochane, mega wygodne.

Jakoś tak jest, że w szpilkach człowiek (czytaj ja) czuje się lepiej, bardziej seksi, piekniej, smuklej, radośniej… też tak macie?

 

Reklamy

Informacje o eulalia87

Co o mnie.. hm... od roku jestem już za zakrętem. Droga szeroka przede mną, w kierunku zachodzącego słońca. Raz idę w tamtą stronę małymi kroczkami, raz śmigam lotem błyskawicznym.

4 Odpowiedzi

  1. Hmmm… Nigdy nie nosiłem i nawet mnie do tego nie ciągnęło. Ale skoro można się dzięki temu poczuć bardziej seksi to chyba poszukam jakichś na moja nóżkę. Tylko czy znajdę rozmiar 47?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.