najgorszy miesiąc…

… w roku właśnie się zaczął. Czy przetrwam kolejny razy? Pewnie tak, ale z drugiej strony po co? kołacze się w głowie, obija w pustej makówce o ścianki dudniąc, i dudniąc w nieskończoność.

Czytaliście artykuł o francuskiej parze osiemdziesięciosześciolatków, która poddała się eutanazji, tudzież popełniła zbiorowe samobójstwo. Napisano tam, że zażyli tabletkę, która powoduje bezbolesną śmierć… a ja od tamtego dnia zastanawiam się jaki to lek, jak ją zdobyć i czy wystarczy mi odwagi….

 

Reklamy

Informacje o eulalia87

Co o mnie.. hm... od roku jestem już za zakrętem. Droga szeroka przede mną, w kierunku zachodzącego słońca. Raz idę w tamtą stronę małymi kroczkami, raz śmigam lotem błyskawicznym.

7 Odpowiedzi

 1. Potwierdzam,grudzień do bani( mam urodziny ostatnie z 4 z przodu),świąt nie lubię.
  Czekam na wiosnę.

  Taki lek fajny, nie żeby go zaraz łyknać,ale żeby mieć swiadomość ,ze jest i można po niego siegnąc jesli bedzie ostateczna ostateczność i konieczność. Pewnie zadziałałby uspokajająco na psyche i nie chciałob ysie po niego sięgnąć.

  Polubienie

  1. W styczniu? Moja Mama, Ciotka, ex szwagierka, ex teściowa i rodzona córka są ze stycznia, bodliwe Koziorożce ! 😉 Styczeń to u nas ” masakra”, co tydzień czyjeś święto. I 21.01. moje imieniny, których już od lat nie obchodzę, bo nigdy nie mam już ani siły, ani forsy…
   Poza tym styczeń to czas karnawału, a ja nie bardzo lubię te wszelkie ” maskarady” .. Wolę grudzień, rozumiesz- jest u nas znacznie spokojniejszy. No i zapowiada zimę, pierwszy śnieg, a ja uwielbiam spacery w śniegu po lesie. I sannę , i saneczki 😉 😀

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.