Internetowa księgowość.

Gdyby tak wfirmę i ifirmę połączyć w jedno, byłoby prawie dobrze. A tak… człowiek ma rozterki, w jednym jest jedno, w drugim drugie… Nigdzie do końca dobrze.

kpir

Reklamy

Informacje o eulalia87

Co o mnie.. hm... od roku jestem już za zakrętem. Droga szeroka przede mną, w kierunku zachodzącego słońca. Raz idę w tamtą stronę małymi kroczkami, raz śmigam lotem błyskawicznym.

5 Odpowiedzi

 1. lewkonia

  Nie lubię statystyk, wykresów i tych wszystkich wizualizacji na setki sposobów, no, może w księgowości to coś pomaga, ale weźmy dajmy na to szkolne staniny. Na co to komu, a sio!

  Polubienie

  1. lewkonia

   He,he, takie słupki do porównywania, ile procent dzieci ma podobny wynik i w jakiej kategorii mieści się dana klasa/szkoła. to,ze ktoś ma 50% może być wynikiem zarówno kiepskim, jak i rewelacyjnym, w zależności od kontekstu. I nad tym sobie łamiemy głowę, zamiast np. szukać nowych koncepcji nauczania. Tzn. robi się to po pracy w swoim wolnym czasie (czyt. w wakacje i wieczorami) zamiast na odpowiednich radach szkoleniowych, które to właśnie często marnujemy na to pierdolamento zwane statystyką :)Jaki minister, takie szkoły.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.