5:45 szczekanie.

Nie, to nie Mała Pierdoła, to budzik. Prysznic, mycie zębów, spacer z psem, śniadanie i w drogę. Po przeprowadzce do pracy jadę 45 minut (25km). Przed zajmował mi dojazd 15 (6km). Mała Pierdoła niezbyt dobrze znosi zostawianie samej w nowym(starym) domu. Wczoraj urządziła mały pokaz.

Obrazek

Reklamy

Informacje o eulalia87

Co o mnie.. hm... od roku jestem już za zakrętem. Droga szeroka przede mną, w kierunku zachodzącego słońca. Raz idę w tamtą stronę małymi kroczkami, raz śmigam lotem błyskawicznym.

11 Odpowiedzi

 1. Pani Peonia

  Mój pies obcinał guziki od bluzek, gdy zostawał sam. Właził do szafy i pracował do upadłego. Guziki składował pod kaloryferem. I zawsze domagał sie pochwały, ze tak ładnie poobcinał…

  Polubienie

 2. Moja Saba( labrador) jak była szczeniaczkiem, to…
  to miała szczęście- i ja je miałam, że byłam akurat po malej operacji w domu na zwolnieniu. Inaczej nie wiem czy coś pozostałoby z moich kwiatów doniczkowych. Szczególnie uwielbiala ciągać po pokoju moją ukochaną palmę …..
  😀

  Polubienie

  1. fotografka90

   A ile ma ? Mój Maniek jak był młodszy mieliśmy ten sam problem, teraz ma 3 lata i mu przeszło 🙂 Nie raz po powrocie do domu bądź po chwili nie uwagi zastawaliśmy salon w strzępach papieru toaletowego czy też gazet . Dodatkowo miał manię odgryzania kokardek, koralików, sznureczków itp. z moich balerin … szczególnie z tych nowych 🙂 Nie zapomnę nigdy kiedy będąc w klasie maturalnej dorwał się do mich 2 tygodniowych balerin i rozgryzł koraliki na wiór a kokardki elegancko postrzępił … mój brat w trosce o moje zdrowie psychiczne 😛 dzwonił spanikowany do mamy co zrobić bo Maniek ” zjadł ” buty Oli 🙂 potem były kolejne pary … i kolejne sznurówki, kokardki, aż w końcu zmuszeni byliśmy chować każdy but.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.