Pier…e promocje.

Ponieważ miłościwie nam panująca matka TPSA nie zechciała przenieść numeru i neostrady w moje nowe miejsce, skorzystałam z kablówki. Oferta jak ofera, ale w promocji przez pierwszy miesiąc dodali pakiet bezpieczny (czytaj ch..wy antywirus), który w następnych miesiącach ma kosztować 10 złotych. Chciałam zrezygnować od razu, ale nie można było, ponieważ można to uczynić tylko i wyłącznie po 7 dniach i tylko i wyłącznie przez call center. Przypomniało mi się dzisiaj, dzwonię i proszę o wyłączenia, a Pani mi na to, że mam podać numer IDK z karty i hasło z koperty, o kużwa,… zawrzałam. Skąd ja mam to wziąć do cholery. Udać się do najbliższego punktu obsługi i tam wydadzą duplikaty jak trzeba.

Ja pierdzielę, człowiek dostaje coś czego nie chce i jeszcze nie może z tego łatwo zrezygnować. To jest największe oszustwo z jakim się ostatnio spotkałam, a to wszystko w INEA.

 

Reklamy

Informacje o eulalia87

Co o mnie.. hm... od roku jestem już za zakrętem. Droga szeroka przede mną, w kierunku zachodzącego słońca. Raz idę w tamtą stronę małymi kroczkami, raz śmigam lotem błyskawicznym.

16 Odpowiedzi

    1. czytałam jakiś raport konsumencki, wskazywano,  że najwięcej zastrzeżeń jest do umów zawieranych poza siedzibą firmy. większość tych spraw jest do wygrania.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.