Niepopularne poglądy.

Jestem niedzisiejsza i nieludzka. Wiem. Płacę podatki, kupuję oryginalne gry, filmy i muzykę. Nie jestem też święta – podkradam różne zdjęcia z internetu publikując je tutaj bezczelnie nie podając źródła. W sprawie ACTA czytam głównie nagłówki i słucham tego co w radio. I wiecie o, nie mogę się nadziwić jak wielkie przyzwolenie w naszym społeczeństwie pokutuje na złodziejstwo, bo przecież się należy, bo my biedni, bo komuna nas tak wychowała, bo większość z nas katolikami jest, bo ruski nam dupę kopał a niemiec obcinał głowę.

Nie zgadzam się! Wiem, że gdybym miała choć odrobinę artystycznego talentu i zamiar z tego żyć, to zależałoby mi na tym, aby ktoś kto to używa zapłacił. Nie mam pojęcia jakim sposobem ograniczy to swobodę wypowiedzi (gosh, wypowiedzi – bo tak trudno zamiast linku do teledysku napisać nazwę i tytuł ;)). Nie chcę wiedzieć. Nie pożyję już długo, a nawet jeśli, a w tym czasie dostęp do internetu zostanie utrudniony przez wyższe opłaty, to mam to gdzieś. Odzyskam moje życie w realu nie marnując już czasu i środków na największy nałóg jakiemu się poddałam, internet.

Reklamy

Informacje o eulalia87

Co o mnie.. hm... od roku jestem już za zakrętem. Droga szeroka przede mną, w kierunku zachodzącego słońca. Raz idę w tamtą stronę małymi kroczkami, raz śmigam lotem błyskawicznym.

9 Odpowiedzi

  1. Blackops

   Ej, to raczej chodzi o to, że np. provider sieci ściągnie Twoją stronę z hosta, zanim jeszcze zostanie udowodnione naruszenie. To sytuacja, w której oskarżona o naruszenie będziesz musiała udowadniać, że nie jesteś wielbłądem (praktyczne zniesienie domniemania niewinności). Tak, złodziejstwo jest złe, nawet jeśli fajnie jest czasem zaciągnąć odcinek czy dwa serialu. Ale zapisy z ACTA, poza np. możliwością wycięcia obrotu lekami generycznymi czy zamiennikami do części samochodowych, przeciskają się w stronę czegoś, co dotychczas uznawaliśmy za normalne.

   A sam fakt, że było przepychane właśnie jako „przecież tylko podróbki i halo, kiedy przestałeś kraść, że sprzeciwiasz się ACTA” i że media dały się chwycić za nos w tym klimacie, to smutne.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.