wyższość…

… mieszkania w bloku nad domem jest jedna i znacząca. Można stać pod prysznicem godzinami, a ciepła woda się nie skończy. W domu, niestety, 120 litrów wystarcza na 20 minut przyjemności, no w porywach do 30, w zależności od siły strumienia.

Wyższość mieszkania w domu nad blokiem jest jedna i znacząca. Ogród. Nie, żebym kochała się w ziemi babrać, ale już z samego rana Mała Pierdoła może ścigać małe niebieskie ptaszki, które upatrzyły sobie nasz trawnik, a ja mogę zasiąść na kanapie i wygrzewać stare kości w promieniach popołudniowego słońca delektując się ciszą (czytaj jazgotem ptasiej gawiedzi).

Reklamy

Informacje o eulalia87

Co o mnie.. hm... od roku jestem już za zakrętem. Droga szeroka przede mną, w kierunku zachodzącego słońca. Raz idę w tamtą stronę małymi kroczkami, raz śmigam lotem błyskawicznym.

8 Odpowiedzi

  1. Eulalio, obowiazek odsniezania nalezy do wlasciciela domu. Poniewaz nasz wlasciciel mieszka w NJ to jak pada snieg zawsze wysyla wynajetych na te okolicznosc chlopakow z okolicy, ktorym placi.
    Dopoki mieszkali tutaj to odsiezal sam osobiscie, ale teraz troche daleko byloby jechac 2 godziny tylko po to zeby odsniezyc.

    Polubienie

  2. Ale ja mowie o mieszkaniu w domu dwurodzinnym, gdzie nigdy nie brakuje goracej wody, jest podworko i taras i… nawet jaccuzzi:)))) za to nie ma odsniezania, grabienia lisci, naprawiania dachu itp.:)))))

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.